Kapasite Raporu Başvurusu

Kapasite raporu başvurusunda bulunabilmek için, firma üretim yeri veya merkez adresinden en az birinin bağlı olduğu odanın sınırları içinde bulunması ve ilgili odaya üye olunması gerekmektedir.

Kapasite Raporu almak isteyen firmalar danışmanlık firmamıza veya bağlı bulundukları Ticaret odası veya Sanayi odalarına müracaat ederek Kapasite Raporu Başvurusunda bulunabilirler. Kapasite Raporu Müracaat Formunu odalardan temin edilebileceği gibi bizler de sizin için temin edebiliriz.

Temin edilen Kapasite Raporu Müracaat Formu doldurularak Odaya dilekçe ile başvuru yapılır.
Kapasite Raporu başvurusunda öncelikle Başvuru evraklarının tam ve eksiksiz olmasına dikkat etmek gerekir.

Aşağıda kapasite raporu başvuru evraklarını görebilirsiniz. Evrakların temini, başvuru formunun eksiksiz doldurulması ve odalarca belirlenen Kapasite Raporu ücretinin ilgili hesaplara yatırılmasından sonra odaya başvuru yapılır. Yapılan denetim sonrası eğer bir uygunsuzluk yok ise Kapasite Raporunuz düzenlenerek sizlere teslim edilir.

Danışmanlık firmamız kapasite raporu almanızı kolaylaştıran hızlı ve hatasız çözümler sunar. Firmamıza müracaat ettiğinizde kapasite raporunuzu almanız için danışmanlarımız sizlere yardımcı olacaklardır. Makalemizi sabırla okuduğunuz ve bizleri tercih ettiğiniz için şimdiden çok teşekkür ederiz.

İlgili Yazılar

08/07/2019

Kapasite Raporu

08/07/2019

Yerli Malı Belgesi