Sanayici Belgesi

Geçerli kapasite raporu bulunan firmalar için, belirli kurum ve kuruluşlara (Gümrük Müdürlükleri, İhale Komisyonları, Fuar İdareleri, Bankalar ve Resmi Kurumlar)

ibraz edilmek üzere düzenlenen bir belgedir. Bir diğer anlatımla Kapasite Raporunda yazan ürünlerin üreticisi olduğu anlamına gelen bir belgedir. Akre Group Danışmanlık bu zamana kadar onlarca firmaya Sanayici Belgesi alınması konusunda danışmanlık yapmıştır.

Sanayici Belgesi taleplerinizi danışmanlarımıza iletiniz. Sizlere Sanayici Belgesi Başvurusu konusunda en hızlı çözümü bulmaya yardımcı olacağız.
Sanayici Belgesi üzerinde firmanın sicil numarası, unvan, adres, üretim konusu, ürettiği mamuller, oda ve şube kayıt tarihi gibi bilgileri içermektedir.

İmalatçı Belgesi Örneğini bizlere mail atarak danışmanlarımızdan isteyebilirsiniz. İstanbul’da Sanayici Belgesi İTO ve İSO tarafından verilmektedir.
Bu ve buna benzer belge taleplerinizde danışmanlarımızdan bilgi alabilirsiniz. Danışmanlarımız size en uygun çözümü bulmaya yardımcı olacaklardır.

 

Related Posts

Temmuz 7, 2019

İmalatçı Belgesi

Temmuz 7, 2019

Kapasite Raporu Yorumu