Erciyes Demir Sanayi Ve Ticaret A.Ş

Erciyes Demir Sanayi firmamız iş makinaları, tarım makinaları, beyaz eşya ve otomotiv sektörü gibi birçok sektöre hitap eden; makine konstrüksiyonları, jeneratör, kompresör, seyyar aydınlatma kabinleri, far ayar ve balans makine konstrüksiyonları ve çeşitli metal aksamlar imal etmektedir. Merkezi  İzmir’de olan firma 3 ayrı lokasyonda yukarıda da belirttiğimiz üzere bir çok hizmet ve üretim konularında en yüksek kalitede hizmet vermektedir. Erciyes Demir Sanayi firmamızın ürün ve hizmet kalitesine verdiği önem sayesinde rekabetçi ve güvenilir bir çözüm ortağı olma noktasında bir çok kuruluşun altın odağında yer almayı başarmıştır.

Akre Group Danışmanlık olarak Erciyes Demir Sanayi firmamıza TSE Ürün Belgesi, Kapasite Raporu, Sanayi Sicil Belgesi, Kalite, Çevre ve İş Güvenliği Sertifikasyonu ve bir çok bakanlık izinlerinin alınması konusunda danışmanlık hizmeti verdik. Bizlerinde altın odağında yer alan firmamıza bundan sonraki iş yaşamında başarılar diliyoruz.

 

Tarım Makineleri Kapasite Raporu

Tarım ve Ormancılıkta Kullanılan Makinelerin TSE ve CE Belgelerinin Alınması 

Otomotiv Sektörü Kapasite Raporu Yenileme

Makine Sektörü TSE Ürün Belgelendirmesi

Makine CE Belgesi Danışmanlık ve Belgelendirme

Çelik Konstrüksiyon Ürünlerin Belgelendirilmesi 

Kompresör, Jeneratör, Alternatör Yerli Malı Belgesi ve Kapasite Raporu Danışmanlık Hizmetleri olarak verdiğimiz hizmetleri özetleyebiliriz.