Cokey Numarası İşlemleri

Cokey numarası, diğer ismiyle cokey ID Numarası Türk Standartları Enstitüsü tarafından verilen TSE HYB Belgesi, Satış Sonrası Hizmet Yeterlilik Belgesi,

Tip Onay Belgesi gibi belgeleri almak isteyen firmaların bu belgeleri almadan önce almaları gereken bir numaradır. Cokey numarası verilirken firmanın güncel adres ve unvan bilgileri referans alınarak verilir. Mevcutta Cokey numaranız var fakat adres ve unvan bilgileriniz değişti ise Cokey işlemlerinizi güncellemeniz gerekmektedir.

Firmanıza ait bir Cokey numarası olup olmadığını http://e-garanti.gtb.gov.tr/application/HTMLClient/default.htm adresinden sorgulamalısınız. Eğer şirketiniz sistemde mevcut değilse danışmanlarımızdan bilgi alarak bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Akre Group Danışmanlık olarak hemen hemen haftada 3 veya 4 kez bu işlem için müracaatlarımız olmaktadır. Bizlerle iletişime geçerek cüzi bir ücret karşılığında Cokey Numarası Başvuru işlemini yaptırabilirsiniz. Cokey Numarası almak bu kadar kolay ve bu iş için ayrıca bir personel görevlendirmek zorunda kalmazsınız.

Cokey Numarası Danışmanlık hizmetimizden memnun kalacağınıza şimdiden emin olabiliyoruz. Daha sonrasında TSE ile ilgili iş ve işlemlerinize talip olmak isteriz. İstek ve beklentilerinizi en üst düzeyde karşılayacağımızı biliyor, sizlerle en kısa sürede bir araya gelmek istiyoruz.

İlgili Yazılar